Praca

logotyp1

Jesteśmy ciągle rozwijająca się firmą, jeśli masz doświadczenie w  branży i chciałbyś z nami współpracować wyślij CV na adres praca@zbiwan.pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawcy w Sklepie Instalcyjno-Sanitarnym w Olsztynie. Zapraszamy do wysyłania CV na adres praca@zbiwan.pl

Sprzedawca w sklepie Instalacyjno-Sanitarnym

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,

  • Przyjmowanie i ewidencja zamówień,

  • Dbanie o wizerunek sklepu.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe,

  • Znajomość branży instalacyjno-sanitarnej,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Chęć nauki i nabywania nowych umiejętności,

  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Interesującą, stałą pracę w rozwijającej się Firmie,

  • Ciągle podnoszenie swoich kwalifikacji,

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • Miłą, rodzinną atmosferę i kreatywny zespół,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Kartę sportową, zniżki pracownicze na asortyment hurtowni.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów aplikacyjnych nie odsyłamy.

Przypominamy o konieczności umieszczenia klauzuli w następującym brzmieniu „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email