фирма

 logotyp1

Rodzinna tradycja i solidność – to ZBIgniew i WANda – małżonkowie Pieniak. Nazwa tej prywatnej firmy po rozszyfrowaniu staje się bardziej bliska i przyjazna. W 1969 r. już sam pomysł założenia całkowicie prywatnej firmy wydawał się nierealny. ZBIWAN przeżył szereg rewolucji podatkowych, budując trwałą i stabilną pozycję nie tylko wśród firm z branży instalacyjno-sanitarnej. W nasze przedsięwzięcie zaangażowany jest wyłącznie polski kapitał.

 

Aktualnie jesteśmy członkiem grupy zakupowej branży sanitarnej “SBS” z siedzibą w Łodzi oraz “PSB” materiały budowlane. Współpraca z tymi grupami pozwala na zakup towarów w bardzo dobrej jakości i konkurencyjnej cenie wobec innych firm. Efektem naszej długoletniej współpracy z dostawcami i klientami jest dobra opinia “Solidny płatnik“.

 

Z artykułów instalacyjno-sanitarnych oferujemy wszystko. Obecnie mocno angażujemy siły aby zaistnieć również w branży ogólnobudowlanej. Nasza oferta skierowana jest do klienta detalicznego i hurtowego. Na co dzień mamy w sklepach towary powszechnie instalowane, średniej oraz wysokiej klasy. Każdy towar z katalogu sprowadzamy na życzenie klienta. Na terenie Olsztyna towar dostarczamy bezpłatnie.

 

zd4   zd1   zd4   zd4

 

Zatrudniamy

Zatrudniamy 37 osób i przy dzisiejszym niestabilnym rynku pracy możemy pochwalić się kadrą nawet o 10-letnim stażu w naszej firmie. Nasi sprzedawcy zgodnie z wymogami czasów to również doradcy, instalatorzy, ludzie, którzy potrafią udzielić wszelkich informacji na temat wszystkich systemów grzewczych, zalet sprzedawanej armatury i sposobu jej montowania.

 

ZBIWAN inwestuje, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klienta.

 

W maju 2002r przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ul. Piłsudskiego 75, za STOMILEM, gdzie swoim odbiorcom udostępniliśmy  ponad 200-metrowy salon ekspozycyjny i 1000 metrów powierzchni magazynowej.

 

Ludzie chcą mieszkać nowocześnie i my im w tym pomagamy już od 1969 roku.

 

Od sierpnia 2002r. uruchomiliśmy Salon łazienkowy przy ul. Ketrzyńskiego 8 w Olsztynie. Oferujemy bogaty asortyment akcesorii łazienkowych, armatury sanitarnej, kabiny, wanny, meble łazienkowe, zlewozmywaki co pozwala zadowolić każdego, najbardziej wybrednego klienta.

 

Rozwój

W lutym 2003 r. oddaliśmy do dyspozycji klientów Super Market przy ul. Kętrzyńskiego 8 w OIsztynie. Poleca wszyskie rodzaje instalacji c.o., gazowe, wodne, kanalizacyjne, solary, materiały budowlane, elektryczne, narzedzia, stolarke budowlaną, kominki, panele podlogowe i ścienne oraz szeroki wybór armatury sanitarnej.

 

Nie zapominamy o klientach z okolicznych miast i miasteczek. Jesteśmy już od kilku lat w Barczewie i Lidzbarku Warmińskim oraz Szczytnie, gdzie uruchomiliśmy nasze filie. Te placówki oprócz materiałów instalacyjno sanitarnych polecają materiały budowlane i elektryczne.

 

We wszystkich naszych sklepach zapewniamy fachową i kompleksową obsługę w zakresie instalacji sanitarnych, c.o., gazowych oraz wyposażenia wnętrz łazienkowych i materiałów budowlanych. Krótko mówięc ze ZBIWAN zbudujesz dom od fundamentów aż po dach. Bo w ZBIWANie już nie tylko sanitarka ale też budowlanka.

 

Zapewniamy, że każdy z Państwa znajdzie tu towar, jakiego szuka z pomocą, naszej miłej i profesjonalnej obsługi. W celu ułatwienia zakupów proponujemy Państwu sprzedaż również w systemie ratalnym. Nasze sklepy umożliwiają realizację transakcji za pomocą karty płatniczej. Dysponujemy transportem również z HDS-em.

 

Miłą niespodzianką jest karta lojalnego klienta która upoważnia do zakupu z 5% rabatem. Otrzymasz ją deklarując zamiar stałych zakupów. Minimalną kwotą jest zakup o wartości 1000zł w ciągu miesiąca.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszych placówek.

 

 

Доля сообщение
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
Copyright © 2016 Zbiwan Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.